Right now we have an amazing sale for all those who enjoy canning, jamming, bottling or just enjoy eating fruit. We have peaches and raspberries by the case! Peaches are $20.00 for 26 lbs. Raspberries are $15.00 for 12 (6 oz) clamshells. Hurry in while supplies last! Also, the facebook post that was posted yesterday gives you 12 ways to eat raspberries.

 

peaches and raspberries